Keepnet Labs Logo

Keepnet Labs Siber Güvenlik Buluşması

Türkiye'nin önde gelen siber güvenlik uzmanlarını, sızma testi ekip liderlerini ve etik hacker'ları bir araya getiren özel bir etkinliktir. Bu etkinlikte, katılımcılar sektördeki diğer profesyonellerle tanışarak iş bağlantıları kurma ve kariyerlerinde yeni fırsatlar yakalama şansı elde edecekler. Etkinlik süresince, açılış konuşması ve demo gösterimi dışında tüm format, katılımcıların bolca sohbet edip kaynaşabileceği açık alanda gerçekleştirilecektir.
Kayıt Formu

Keepnet Siber Güvenlik Buluşması'na katılmak için aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak kaydınızı gerçekleştiriniz. Lütfen unutmayın, etkinliğimizde güvenlik önemli bir konudur ve kapıda kimlik kontrolü yapılacaktır. Sponsorumuzun güvenlik politikalarına uymak adına, teyit amaçlı bu bilgilerin doğru olması gerekmektedir.

Kayıt Kuralları Ve Koşulları

  1. Katılımcılar, formda verilen bilgilerin doğruluğundan ve eksiksiz olmasından sorumludur.
  2. Kayıt işlemini tamamlayan katılımcılara, etkinlik öncesi e-posta yoluyla önemli bilgiler ve güncellemeler gönderilecektir.
  3. Etkinlik mekanına giriş sırasında, kayıt sırasında verilen ad ve soyad bilgileri ile katılımcının kimliği kontrol edilecektir.
  4. Etkinlik günü, kapıda güvenlik görevlileri tarafından kimlik kontrolü yapılacak olup, kimlik ibraz etmeyen katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.
  5. Etkinlik sırasında alınan fotoğraf ve videolar, organizasyon ve tanıtım amaçlı kullanılabilir.
  6. Etkinliğimize kaydınızı tamamladıktan sonra, sizinle birlikte muhteşem bir etkinlik geçirmeyi dört gözle bekliyoruz!

Etkinliği sosyal medyada paylaşırken lütfen #KeepnetBuluşması, #SiberGüvenlik2023, #SızmaTestiZirvesi, #KeepnetNetworking ve #EtkinlikteGörüşelim hashtag'lerini kullanmayı unutmayın!

Keepnet Ekibi

Get Your Private Demo Session

Book a free 30-minute demo call with our experts and discover how we can help you manage human risk in your organization.

iso 27017 certificate
iso 27018 certificate
iso 27001 certificate
ukas 20382 certificate
Cylon certificate
Crown certificate
Gartner certificate
Tech Nation certificate